מפלים - מרכז העצמה חינוכי טיפולי - איתן בר דרור

איתן בר דרור 
יליד 1973

נשוי לאיריס

אבא לשבעה ילדים 

בעל תואר ראשון בחינוך, ממכללת אוהלו, בוגר כולל מר"ץ במבשרת ציון ובעל תעודת השכלה תורנית גבוהה, אוהב אדם, בעיקר נוער, מאמין בטוב שבכל אדם, ובזכות של כל אחד בהכרה ואהבה, עוסק בנוער בהדרה, ומנסה לחולל שינוי בכל הנוגע לנושא חשוב זה.
 
בשנת 2000 עלה עם משפחתו והצטרף לגרעין התורני שבקצרין ומאז הוא לומד כל יום מחדש על עוצמתו וייחודו של כל יהודי באשר הוא. החיבור המיוחד שבין כל חלקי עם ישראל, חילונים ודתיים, ותיקים ועולים חדשים, צעירים וזקנים, אשכנזים וספרדים הוא מקור השראה, מעיין נובע לכל תהליך חינוכי אמוני וערכי שהוא מעורב בו במהלך השנים.
 
מחנך שנים רבות בני נוער ובשנים האחרונות מתמקד בנוער בהדרה, במהלך השנים ניהל בית ספר יסודי, כפר לנוער בסיכון ובשנים האחרונות קשור לצוות  ההובלה של קידום נוער במחוז צפון. במקביל מעורב בתוכנית "כנפי רוח", תוכנית המקדמת שינוי במוסדות הציונות הדתית בייחס לבני נוער שנמצאים על רצף הסיכון והנשירה.
 
חי לאור המפורסמת של הרב שלמה קרליבך
 "כל מה שילד צריך, זה מבוגר אחד שיאמין בו"
 
שם ההרצאה: עיניים מאמינות
נושא ההרצאה: על כוח החינוך וכוחה של משפחה
 
“מטרת החינוך היא להכשיר את האדם לצורתו המתוקנת,
שהנקודה המרכזית שבה היא לעשות טוב וישר”
                                                                                                       (הרב קוק)
 
מהו מקור הכוחות של כולנו, מהיכן שואבים אנרגיה כאשר הכול נראה כל כך מסובך מסביב? מהו התפקיד של ההורים המחנכים וכל הדמויות המשמעותיות בסיפור הזה? הסיפור של חיינו מתחיל במבט הראשון של כל ילד כלפי הוריו! משם הכול נובע!
 
לעיתים אנחנו שוכחים את המבט מלא האמונה הזה, הראייה מטשטשת, המציאות מעמעמת את האורות, אך בקלות ניתן לחזור ולראות את האור והטוב שבכל אחד. לפעמים צריך תזכורת כואבת בדמות תאונת דרכים קשה, תאונה עם משאית שסיכויי השרידות בה שואף לאפס, שמטלטלת את כל מה שהיה ברור וידוע וגורמת לחשיבה על מה חשוב ובעצם לשם מה באנו לעולם הזה בכלל.
להזמנת השיחה של איתן לחצו כאן 

קהל יעד: 
לצוותי חינוך פורמאליים ובלתי פורמאליים, הורים, סטודנטים, בנות שירות, גרעינים שונים, תנועות נוער, מדרשות ותיכון. ההרצאה משלבת קטעי מוזיקה וסרטונים בהתאם לקהל היעד.

מרכז מפלים - מקולות מים רבים

מרכז מפלים פועל בשלושה תחומים:

1. חדר הטיפולים -  בו אנו עוסקים בין היתר בהעצמה אישית והכוונה למתבגרים ובוגרים, טיפול בזוגות לקראת נישואין      
    ובנישואין, ייעוץ מיני וטיפול משפחתי. 
המרכז מאגד בתוכו בעלי מקצוע בתחומי הטיפול השונים, ע"פ הצורך האישי.

2. הרצאות וסדנאות - המתקיימות בכל רחבי הארץ , על ידי מגוון מרצים  בנושאים הקשורים להעצמה, חינוך, זוגיות ומשפחה. לקהל יעד מגוון הכולל  צוותי חינוך, מנהלים, מנחים, יועצים, הורים וכמובן בני נוער,

3. רפואה משלימה- טיפול בגוף לצד הנפש, במגוון תחומים בניהם: רפלקסולוגיה, סו-ג'וק, עיסוי וביופידבק- טיפול בכעסים וניהול לחצים. 


המרכז פועל בבת ים, יסד ומנהל המרכז  אמיר אוחנה, יועץ נישואים מטפל זוגי ומיני. 
 

 


 
 

צור קשר
מרכז מפלים - אמיר אוחנה
שד' העצמאות 12 / ב' בת- ים
 
נייד: 050-20-22-795
טלפון: 03-509-13-13
פקס : 1533-509-13-13
דוא"ל:
m.mapalim@gmail.com

 בפייסבוק: 

פרטי: אמיר אוחנה 

דף עיסקי: מרכז מפלים - מרכז העצמה חינוכי טיפולי 

לייבסיטי - בניית אתרים