מפלים - מרכז העצמה חינוכי טיפולי - הילה שי וזאן

הילה שי וזאן 
ילידת 1980

 נשואה לעדי וזאן

אמא לתמר, אבישי, אסף ואמיר

בעלת תואר מוסמך בתקשורת ומדעי המדינה מאוני' בר-אילן, בוגרת קורס ביחידה לעיתונות ותקשורת של אוני' בר אילן. 

כיום ראש מנהל דוברות והסברה במרכז השלטון המקומי. מקימת תנועת "שווים שונים" תנועה שמטרתה ילייצר שוויון הזדמנויות מלא לשני המינים לא מתוך אפלייה מתקנת או שיח קורבני. 

בעברה ניהלה הילה את מחלקת התוכן, הדוברות וקשרי הממשל במרכז האקדמי לב והייתה כתבת חדשות, תחקירנית עומק ומגישה בחברת החדשות של ערוץ 10, במגוון תכניות הבוקר של חברת חדשות ערוץ 2 וידיעות אחרונות.

בנוסף לניסיון הרחב של הילה בתחום התקשורת כחלק מעולמה המקצועי, הילה היא בוגרת התוכנית מנהיגות של משרד החוץ האמריקאי IVLP, וכן חברת מועצת העיר מודיעין מכבים רעות בהתנדבות.

כחברת מועצה היתה הילה חברת הנהלה ובוועדות כספים, מחזקת תיק קשרי רוץ, יו"ר הועדה לקידום מעמד האישה ומ"מ יו"ר דירקטוריות עמותת מופעים מודעין.

נולדה והתחנכה בעיר בת ים 
שם ההרצאה: תקשורת מחבקת
נושא ההרצאה: על כוחה של התקשורת והשפעתה עלינו
 
"הטלוויזיה משדרת בצבע, אבל מראה דברים בשחור לבן"
                                                                                            (אורן נהרי)

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, חדשות 10, חדשות 2, גלי צה"ל, ידיעות אחרונות, וואלה... הם רק חלק מרשימת הספקים שמקיפים אותנו בכל דקה ביום. אנחנו נכנסים לאחד ועוברים לשני, אנחנו משתפים בראשון ומגיבים באחר, כמו כל ספק הם מזינים אותנו ואנחנו בתגובה פועלים לפיהם. 

הכפר הגלובאלי הקטן שאנו חיים בו מאפשר לנו לדעת מה קורה בקצה השני של העולם, אבל דווקא באישי ובקרוב אלינו המידע שיש לנו לוקה בחסר. אנחנו מכלים שעות רבות מול החדשות, בשיטוט ברשתות החברתיות, בקריאת עיתונים ובאיסוף מידע, בטוחים שאנו מגבשים דעה עצמאית על המצב הקיים, אך בפועל המידע שזורם אלינו הוא ששולט בנו, בהרגלי הצריכה שלנו ובדעה שגיבשנו.
 
 

ההרצאה מעניקה הצצה מרתקת אל מאחורי הקלעים של עולם התקשורת. על ההחלטות מה לשדר ואיך, על המסרים המועברים ואופן ניסוחן, על הדרכים בהם דברים מופצים לנו באופן אישי הקובעים מה נאכל, לאן נצא לחופש ואפילו למי נצביע בבחירות.  נשוחח על ההשפעה של המדיה הדיגיטאלית בכל אפיק בחיינו וננסה לגלות כמה אנחנו באמת עצמאיים בעולם הנשלט על ידי חוטים, כבלים ותמונות. אז האם אפשר לבחור אחרת וחופשי?!

קהל יעד: צוותי חינוך, מורים, מנהלים, מפקחים, צבא, שירות לאומי, מוסדות ממשלתיים, עמותות ועוד 

משך ההרצאה: כשעה

 

מרכז מפלים - מקולות מים רבים

מרכז מפלים פועל בשלושה תחומים:

1. חדר הטיפולים -  בו אנו עוסקים בין היתר בהעצמה אישית והכוונה למתבגרים ובוגרים, טיפול בזוגות לקראת נישואין      
    ובנישואין, ייעוץ מיני וטיפול משפחתי. 
המרכז מאגד בתוכו בעלי מקצוע בתחומי הטיפול השונים, ע"פ הצורך האישי.

2. הרצאות וסדנאות - המתקיימות בכל רחבי הארץ , על ידי מגוון מרצים  בנושאים הקשורים להעצמה, חינוך, זוגיות ומשפחה. לקהל יעד מגוון הכולל  צוותי חינוך, מנהלים, מנחים, יועצים, הורים וכמובן בני נוער,

3. רפואה משלימה- טיפול בגוף לצד הנפש, במגוון תחומים בניהם: רפלקסולוגיה, סו-ג'וק, עיסוי וביופידבק- טיפול בכעסים וניהול לחצים. 


המרכז פועל בבת ים, יסד ומנהל המרכז  אמיר אוחנה, יועץ נישואים מטפל זוגי ומיני. 
 

 


 
 

צור קשר
מרכז מפלים - אמיר אוחנה
שד' העצמאות 12 / ב' בת- ים
 
נייד: 050-20-22-795
טלפון: 03-509-13-13
פקס : 1533-509-13-13
דוא"ל:
m.mapalim@gmail.com

 בפייסבוק: 

פרטי: אמיר אוחנה 

דף עיסקי: מרכז מפלים - מרכז העצמה חינוכי טיפולי 

לייבסיטי - בניית אתרים