מי הזמינה כפול?

רבקי למברגר

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוני' בר אילן, בוגרת לימודי הנחיית קבוצות למיניות בריאה עם מיקוד לציבור הדתי מטעם "דלת פתוחה" ו"מרכז יה"ל"
מנחת סדנאות לחינוך מיני בריא במסגרות שונות בניהם "בית חינוך לעיוורים"- לקבוצה מעורבת בגילאי 18-23, בי"ס "רנה קאסן", בירושלים - לקבוצות תלמידים בבית הספר וב"מחווה אלון" בסיס צבאי – לחיילות בסיכון.
במהלך ההכשרה המעשית בתואר הראשון עבדה רבקי בטיפול פרטני בגברים מכורים ובהנחיית קבוצה טיפולית לנשים מכורות וכן במרכז הטראומה של שק"ל – שירות קהילתי לבעלי צרכים מיוחדים - שם העניקה טיפול פרטני למטופלים ומטופלות שעברו התעללות מינית ופיזית.
כיום עובדת סוציאלית המטפלת בהתמכרויות לסמים ביחידת של"מ - היחידה לטיפול במכורים ואסירים משוחררים בירושלים ומנחת קבוצה טיפולית למכורים נקיים.

מה על אדם להיות? ובכן תשובתי הקצרה היא - עצמו ” (הנריק איבסן)

מטרת הסדנה להעלות את חשיבות המודעות לדימוי הגוף העצמי שלנו

יחד נעבוד על חיבור רגשי לגורמים המשפיעים ומעצבים את תפיסת דימוי הגוף שלנו, נשים בשורה הראשונה את האישי, הרגשי והפרטי ובחיבורם עם עולם הידע - נצמיח שינוי לטובה. ננסה להבין את הכוח שיש לנו על חיינו ויתרה מזאת על ילדנו ועל מקומו והשפעתו של המבוגר על עיצוב מיניותו ודימוי גופו של הילד. הסדנא תקנה ידע בצורה חווייתית הכוללת: צפייה בסרטים, עבודה אישית ותרגול מעשי.

1

/

1

:מספר מפגשים

כשעה וחצי

:משך המפגש

מיניות ודימוי גוף

אמון ואמונה בעצמנו ובאחרים

קבלה והכלת השונה

כלים חינוכיים

מוגנות אישית וקהילתית

השאר פרטים
  • Phone Call
  • Waze
  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram

©2020 by Mapalim. Proudly created by Ori Mansur